ישנם מגוון שיקולים אותם אנו מביאים בחשבון כשאנו באים לבחור את הרכב המתאים לנו – החל מסוג המנוע והביצועים ועד לגודל תא המטען, הכל נלקח בחשבון על מנת להתאים את הרכב החדש לצרכינו בצורה האופטימלית.

אם הדרישות שלכם כוללות גם ביצועים המאפשרים התמודדות עם תנאי הדרך המורכבים ביותר, וגם נוחות, יוקרה ופינוק, אין ספק שתגיעו למסקנה כי טויוטה לנד קרוזר הוא הרכב המתאים לכם.

אך גם אז עומדות בפניכם אפשרויות בחירה נוספות. טויוטה לנד קרוזר מגיע בשני דגמים: לנד קרוזר ארוך ולנד קרוזר קצר, ומאפשר לכם, בדיוק כמו באספרסו, לדייק את הבחירה שלכם ולהפוך אותה למושלמת.

מה ההבדלים בין הדגמים?

האורך – למרות שמדובר בשני דגמים שונים – ההבדל העיקרי וכמעט היחיד ביניהם הוא באורך. הלנד קרוזר הקצר הוא בעל 3 דלתות בלבד וכולל 5 מקומות ישיבה, וזאת בניגוד לדגמים הארוכים, הכוללים 5 דלתות ומספר משתנה של מקומות ישיבה (חמש עד שבע מקומות ישיבה).

התחושה – בעוד הלנד קרוזר הארוך נותן תחושה משפחתית יותר, הדגם הקצר של טויוטה לנד קרוזר מעניק לנו תחושה קומפקטית וספורטיבית יותר. למרות שהביצועים של שני הדגמים זהים, אם אתם רווקים או זוג, וודאי תרגישו נוח יותר לנהוג בדגם הקצר, ללא אינסוף מושבים ריקים מאחוריכם.

מצד שני אם אתם אנשים של טיולים משותפים, לנד קרוזר ארוך מאפשר לכם נסיעות שטח לטיולים ברחבי הארץ, בכל תנאי הדרך האפשריים, בנוחות עם כל החבר’ה. לא צריך להתפצל ולהתווכח מי יהיו אלו שיזכו בלנד קרוזר, לכולם יש מקום.

ההתאמה לחנייה בעיר – ברוב הפעמים שאנו רוכשים רכב שטח, חניה היא לא אחד השיקולים שאנו לוקחים בחשבון, אך בישראל חשוב לזכור כי ברוב המקרים אנו חוזרים מנהיגת השטח חזרה אל העיר, שם הסיכויים למצוא חניה גדלים כשמדובר ברכב קצר. לנד קרוזר קצר מגדיל את הסיכויים שלנו למצוא חניה בעיר לאחר שחזרנו מנהיגת שטח מאתגרת ומספקת.

מלבד ההבדלים הללו, הלנד קרוזר הארוך והלנד קרוזר הקצר זהים בביצועים שלהם ובהתאמה שלהם לנהיגת שטח מאתגרת ומספקת.

הלנד קרוזר החדש הוא חזק וזריז מבחוץ, ומרווח ורב-גוני מבפנים. מאובזר כהלכה ומוכן לכל עיקול וסיבוב העומדים לפניך. תמהיל משובח של מספר טכנולוגיות פורצות דרך מעניק זריזות ויציבות בכל מקום – מהרחובות בעיר ועד למדרונות סלעיים מאתגרים, ומבטיח ביצועים ללא מתחרים על הכביש ובשטח, בנהיגה ארוכה או קצרה.

שתפו ועיזרו גם לחברים שלכם:Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter