רבים מאיתנו נעזרים בשירותים של בית דפוס למגוון של צרכים – חלקם אישיים כמו למשל הדפסת הזמנות לאירוע, פתקיות הושבה לאורחים או הדפסת פוסטרים לקישוט חדרי הילדים בבית ואחרים לצרכים עסקיים לדוגמא הדפסת כרטיסי ביקור, הדפסת חשבוניות לעסק, הדפסת מעטפות או עטיפות לדיסקים וכדומה. בכדי שנוכל לקבל את התמורה הטובה ביותר עבור התשלום הניתן לשירות, עלינו להשקיע בתהליך של בחירת בית דפוס מקצועי. איך עושים את זה? הנה כמה דגשים שיעזרו לכם.

ציוד טכנולוגי

יש הבדל מאוד גדול בין הדפסת אלבום חתונה דיגיטלי, הדפסה של רול אפ או הדפסת חשבוניות לעסק. ממש כמו שיש סוגים שונים של בתי דפוס: כאלה המספקים את כל השירותים, כאלה המספקים שירותים נישתיים כמו הדפסת ספרים למשל וכאלה המספקים שירותי דפוס לעסקים, כך גם יש סוגים שונים של מדפסות ואמצעים טכנולוגיים שמסייעים לבצע תהליך של עיצוב עבור הפורמט המודפס.

תוכנות עריכה, מכונות למינציה, חותמות, הטבעה בחום, מכונות חירור, מדפסות לייזר – אלו הם רק חלק מהאמצעים הטכנולוגיים הקיימים. לכן, כאשר אתם בוחרים בית דפוס בין אם להדפסת פוסטרים עבור אירוע שיווקי שאתם מארגנים לחברה שלכם ובין אם מדבקה שתודבק על הרכב שיוצג בפתיחת התערוכה עליה אתם עומלים כבר שבועות ארוכים, עליכם לוודא כי לבית הדפוס אכן יש את הציוד המתאים לצרכים שלכם ולמוצרים אותם אתם מתכננים להדפיס.

דפוס

מחיר

בדרך כלל כשהכמות עולה, המחיר יורד. במידה ויש לכם צורך בכמות גדולה של מוצר מסוים בו אתם עושים שימוש יומיומי כמעט כמו למשל הדפסת חשבוניות לעסק, כן כדאי לקחת בחשבון את עניין המחיר ולבחור את ההצעה הזולה מכולן. הרי מה כבר יש לחדש בחשבוניות לעסק. לעומת זאת, אם אתם משקיעים בעיצוב של הפריט המודפס, מעוניינים שהוא יודפס ברמת רזולוציה סופר גבוהה, חשוב לכן שהצבעים יודפסו בדיוק רב וכי ההדפסה תאופיין ברמת גימור מצוינת, אולי שווה לבדוק שהעובדה שמצאתם הדפסה זולה באופן משמעותי, לא תפגע בתוצר.

קריטריונים נוספים ששווה לבחון הם לוח הזמנים של בית הדפוס, הוא חייב להיות תואם לדד ליין שלכם, במידה ויש כזה, מיקומו של בית הדפוס, האם ההדפסה כוללת גם שירותי דיוור והאם ניתן לבצע את ההדפסה מרחוק כלומר דרך שימוש באתר האינטרנט של בית הדפוס.

מחפשים הדפסת פוסטרים? לחצו לקריאה נוספת

שתפו ועיזרו גם לחברים שלכם:Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter