אנו חיים המדינה חמה ברוב ימות השנה. גובה הטמפרטורות מצריך שימוש באמצעי קירור כזה או אחר. לכל אלו שקצו בסגירת חלונות הבית ומשחקי טמפרטורה של המזגן יעדיפו שימוש במאוורר תקרה.

ישנם סוגים שונים ומגוונים של מאווררי תקרה, הן עיצובית והן ביצועית.

מאווררי תקרה – פנים

מאווררי תקרה מעוצבים ומומלצים לחללים הפנימיים של הבית מביאים עימם משב אחר של פונקציונאליות עיצובית. לכל בית ישנו העיצוב האופייני לו ולקוח הרוצה התקנת מאוורר תקרה ירצה גם התאמה מקסימלית לעיצוב הקיים.

מאוורר תקרה מומלץ יתרום לזרימת האוויר בחדר וישמור על חסכון באנרגיה.

מאוורר תקרה מעוצב יוסיף נפח עיצובי לחלל קיים ויגרום להרמוניה בחדר ולעתים אף יוסיף לחלל המעוצב הקיים.

מאווררי תקרה – חוץ

מאווררי תקרה חיצוניים עונים לצרכים של צרכנים הנהנים לשבת מחוץ לבית, תחת פרגולה או מרפסת חוץ, ומעוניינים להרגיש זרימת אוויר וירידת טמפרטורה בסביבתם גם בימי שמש לוהטים.

מאוורר תקרה מומלץ יהיה עשוי מחומרים דוחי קורוזיה, יהיו בעלי יכולות מנוע עוצמתי ויעמדו בכל התקנים הנדרשים.

מאוורר תקרה מעוצב ידבר באותה שפה עיצובית של המרפסת או החלל החיצוני. לעתים אף יהיה תואם אפילו לצבעי הצמחים המקשטים את החוץ.

חידושים בתחום מאווררי תקרה

בעבר ניתן היה למצוא מספר מצומצם של מאווררי תקרה, למעשה, כולם נראו כמעט אותו הדבר ומבחינת עיצובית היה עדיף להתקינם ולהתעלם מקיומם בחלל היות ולא ייחסו שום חשיבות לצורתם או צבעם. כיום ישנן מגמות טרנדיות חדשות של מאווררי תקרה מעוצבים אפילו כאלה המותאמים ספציפית לחלל קיים, שמשתלבים בדרך הרמונית בחדר והשפה העיצובית שלהם תואמת לחדר הקיים.

יתרה מזו, למאוורר התקרה המעוצב התווספה עוד פונקציה, ברבות הימים, והיא תאורה. ישנם גופי תאורה יפיפיים וייחודיים המגיעים בילט אין עם גוף התאורה ויוצרים פונקציה נוספת לשימוש בתוך מכשיר חשמלי אחד.

מאווררי תקרה מומלצים יגיעו תמיד עם תו תקן ארצי, יותקנו בבטחה אל התקרה וישרתו את דרי הבית לשנים רבות. למאוורר תקרה מומלץ תהיה הפעלה פשוטה ומהירה והוא לא ירעיש בחלל בו הוא פועל.

כיום הן מעצבים והן בעלי נכסים מכירים ביעילות ובחשיבות של התקנת מאוורר תקרה מעוצב ומומלץ בחללי הבית או המשרד ויותר ויותר לקוחות מעדיפים שימוש שוטף במאוורר תקרה על פני שימוש באמצעי קירור אחר.

 

שתפו ועיזרו גם לחברים שלכם:Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter