אנטר פארק הוא פארק עסקים חדש, המוקם בימים אלה בסמוך לישוב יד חנה באזור צפון השרון ובתחומי המועצה האזורית עמק חפר. הפארק מבוסס על מבני משרדים להשכרה ומבני תעשיה המשתרעים על פני שטח של 80,000 מ”ר, ועוד 12,000 מ”ר של שטחי מסחר. בפארק מתוכננים אלפי מקומות חניה שישרתו את העובדים והאורחים המגיעים אליו מכל אזור השרון, המרכז וצפון הארץ. תהליך התכנון כולל שלושה שלבי הקמה:

  • שלב א’ – בנייה של חלק הארי של הפארק בשטח כולל של 60 דונם
  • שלב ב’ – השלמה של 17 דונם נוספים
  • שלב ג’ – השלמת הפארק כולו עם בניית 20 דונם אחרונים

מנהלת הפארק העובדת בשיתוף פעולה עם המועצה האזורית עמק חפר, מאפשרת רמה גבוהה של גמישות בחלוקת השטחים וייעודם, וכן שומרת על עתודות קרקע משמעותיות לפיתוח עתידי, לרבות שטחים להשכרה שייועדו לגורמי עסקים ותעשייה, המעוניינים לבנות את מקום מושבם בפארק החדשני.

אנטרפארקידחנה

פארק עסקים חדשני ומודרני – מותאם למאה ה 21

אנטר פארק הוא פארק עסקים המוקם על פי תפיסות אדריכליות חדשניות ועקרונות מתקדמים של תכנון עירוני, ליצירת סביבה עסקית המותאמת למאה ה 21. הפארק משלב בין עולם העסקים לתעשייה, וביניהם לחיי הקהילה בישובים הסמוכים, ממוקם בלב הסביבה הירוקה המאפיינת את אזור השרון הצפוני, ומאפשר יצירת חיבור, קשר וסינרגיה בין עסקים, תעשיות ואנשים בשגרת יומם. שטחו העצום של הפארק, המסתכם ב 97 דונם סך הכל, הופך אותו לאחד הפארקים העסקיים הייחודיים בישראל, ובו ניתן למצוא משרדים חדשים במגוון גדלים ועיצובים, משרדים להשכרה לבעלי מקצועות חופשיים, חברות ובתי עסק, וכן האפשרות לבצע בנייה עצמית על בסיס מודל שטחים להשכרה כאמור.

מיקום גאוגרפי יוצא דופן ומכלול שירותים רחב ומגוון

מיקומו הגאוגרפי הייחודי של הפארק, מאפשר לו “לעקוף את הפקקים” ולהוות מוקד משיכה לשורה של גורמים עסקיים ומפעלי תעשייה עתירת ידע מכל רחבי אזור המרכז. תהליך ההקמה מבוסס על בניית המבנים על פי דרישות והגדרות הלקוח במסגרת חוזה השכרה לטווח הארוך ובמימון מלא של עלות הבנייה על ידי מנהלת הפארק. כמו כן, בפארק יוקמו מתחמי תרבות, בילוי ופנאי, בתי קפה ומסעדות, חנויות במגוון תחומים ומגוון שירותים שיעמדו לטובת העובדים בפארק.

enterparkisrael

אחד מפארקי העסקים היותר אטרקטיביים שכדאי לבחון

בישראל ישנם לא מעט פארקים עסקיים ותעשייתיים, וכל אחד יכול למצוא את המקום המתאים לו ביותר. הייחודיות של פארק אנטר פארק נובעת מהמיקום האטרקטיבי שלו, במרכז אך מחוצה לו, בסטנדרטים שהוא עומד בהם, בתנאים המוענקים ללקוחות בהיבטים של גמישות תכנונית ומימון עלויות בנייה וכמובן בעלויות המתמשכות של השכרה וארנונה, שאף הן מקבלות מענה על ידי המועצה האזורית עמק חפר, שנחשבת לאחת מהרשויות המקומיות המבוססות והאיתנות ביותר בישראל.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להיכנס לאתר enterpark.co.il

שתפו ועיזרו גם לחברים שלכם:Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter