מדפסת משולבת היא למעשה עבדו הנאמן של כל משרד. כאשר אנו מקימים משרד אנו צריכים מספר פונקציות תפעוליות ליצירת קשר עם לקוחות וספקים ומדפסת משולבת מכילה את כל הפונקציות במכשיר אחד. המדפסת המשולבת יכולה: להדפיס, לצלם, לשלוח פקס ואפילו לסרוק.

איך נבחר את סוג המדפסת המשולבת שלנו?

בעת בחירת מדפסת אנו צריכים לבחון את צרכי העסק ולבדוק במקביל את התקציב העומד לרשותנו. ישנן חברות רבות המציעות מדפסות משולבות ביניהן חברות: ברודר, סמסונג, זירוקס, HP ועוד.

בבואנו לקנות מדפסת חשיבותה של חברת האם היא במעלה ראשונה שהרי הקנייה או ההשכרה היא יקרה ואמורה לענות על צרכים רבים בעסק. באם תושבת, אנו צריכים בית עסק עמיד שיענה לכל בעיה במהירות ויעילות. חברות מסוג ברודר, סמסונג, זירוקס ו – HP ידועות באמינות המכשירים שלהן ובפתרון בעיות מהיר ויעיל.

מדפסת משולבת – מונוכרום או צבע?

מדפסות משולבות יכולות לבצע הדפסות בשני אופנים: צבעוני או שחור לבן. היות ועלויות הטונרים הן גבוהות הבחירה בין שתי המדפסות היא קריטית. לשימוש משרדי אנו נבחר, בדרך כלל, מדפסת שחור לבן. ברוב בתי האב אנו נמצא מדפסות צבעונית. חברות גדולות כמו ברודר, סמסונג, זירוקס  ו – HP מציגות את שני סוגי המדפסות.

מהירות הדפסה של מדפסת משולבת

בשימוש בייתים המהירות היא פחות קריטית אולם בשימוש משרדי מהירות ההדפסה יכולה להוות את ההבדל בין עסק מקרטע לעסק יעיל. זו עוד סיבה לבחירה המושכלת של משרדים לעבוד עם מדפסת משולבת מונוכרום.: זמן ההדפסה מתקצר היות והתהליך אותו עובר הנייר במדפסת שחור לבן היא קצרה משמעותית מהזמן אותו יעבור הנייר עם אותו אימ’ג להדפסה צבעונית.

המדפסות המשולבות המוצעות מחברות ברודר, סמסונג, זירוקס ו – HP מציעות גם הדפסת מונוכרום וגם הדפסה צבעונית.

ממשק משתמש ותוכנה במדפסות משולבות

בשימוש ביתי – המדפסת מחוברת בכבל למחשב מרכזי ממנו יוצאות ההוראות. התפעול שלה הוא כיבוי והדלקה.

בשימוש משרדי – ניתן לחבר כמות נכבדת של מחשבים, בחיבור אלחוטי, לאותה מדפסת משולבת, וכל מחשב יכול לתת הוראה שונה לביצוע.

ממדי מדפסת משולבת

בתחום המדפסות ביתיות ניתן למצוא מדפסות משולבות קומפקטיות שאינן תופסות מקום רב בחלל ובדר”כ עומדות בסמוך למחשב הראשי, הביתי.

המדפסות למשרדים בדר”כ מאסיביות יותר ויועמדו במקום מרכזי במשרד כך שתהיה גישה שווה לכל המשתמשים אליה.

 

לסיכום נאמר שבעת רכישה נבונה ומושכלת של מדפסת משולבת אנו נבחן פרמטרים רבים מהסוג המוצג לעיל. בכל מקרה, אנו נעדיף לרכוש את המוצרים מחברות גדולות ואמינות כמו ברודר, סמסונג, זירוקס ו – HP המציעות מבחר רחב של אפשרויות ומספקות שירות יעיל, אמין ויסודי.

שתפו ועיזרו גם לחברים שלכם:Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter